| anonim_4396 a întrebat:

Ce vor fetele de la baieti?

Răspuns Câştigător
| wizard_cristi a răspuns:

Prea multe! tongue

59 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Iubire, atentie- sa fie ascultate atunci cand vorbesc, protectie, afectiune, satisfactie sexuala, oferirea unui climat de buna dispozitie, complimente.

| gabriellas a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana si de la relatie la relatie. Dar cred ca toate fetele vor sa fie iubite.

| draculaq a răspuns:

Si. daca sunt indepilinite toate conditiile tale, alessa, de ce nu apreciaza?

assiris
| assiris a răspuns:

De cele mai multe ori vor mai mult decit ofera

Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Pentru draculaq: cauta o femeie adevarata! ea stie sa aprecieze toate acestea, important e ca tu sa stii cum sa oferi! si just4thecause: curvele vor bani! imi pare rau pentru tine daca tu nu poti avea o fata decat daca o platesti... altfel nu ai fi tras concluzia asta!

| LuS[z] a răspuns:

Unele fete si cele mai multe vor ca baietii sa fie atenti cu ele sa nu le insele-asta e cel mai impooortant sa le inteleaga.sa nu le grabeasca cu...stiti voi ce si sa poata avea incredere intr-un baiat, sa stie ca acel baiat o va insela si ca INTOTDEAUNA O VA PROTEJA.

| MihaiA a răspuns:

@alessa. Ma refeream la faptul ca vor un baiat cu bani, nu bani pentru serviciile prestate.
Ca sunt femei cu moravuri usoare, ca sunt femei de casa, asta decizi tu in timp.

Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Draga just4thecause, nu am nimic impotriva ta, chiar ma distrezi... DA, femeile vor SI bani... dar nu asta e TOTUL!
Degeaba tipul are bani, daca e prost si urat, sau nesimtit, badaran...etc. Ramane cu banii lui cu tot! Eu enumeram calitatile pe care le cauta orice femeie. Barbatii care spun ca femeile vor bani, nu sunt capabili sa ofere altceva si atunci cauta sa le cumpere cumva... Si oricum, nu-i obliga nimeni sa dea bani, sau cadouri... O fac pentru ca se simt vinovati, atunci cand insala, pentru ca nu-s capabili sa aiba altfel o femeie...

| MihaiA a răspuns:

@Alessa, e bine ca te distrez.
Nici eu nu am spus ca vor doar BANI, dar multe se uita intai la BANI, pe urma isi dau seama ce taran, badaran, si mitocan au langa ele.
Hai sa incetam cu contrele astea. Ok, femeile sunt niste sfinte, barbatii niste mitocani, tarani, si multi dintre ei nu sunt in stare sa aiba o femeie fara sa ii ofere cadourihappy

| stardeea a răspuns:

nu vrem bani, nu toate, ci sa fim ascultate, respectate sa nu uitati de noi, de parerea noastra, si sa ne iubiti

| MihaiA a răspuns:

@cristideea nu am generalizat ca TOATE, dar majoritatea se gandesc si la bani big grin

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Femeile in primul rand vor sa fie asigurate financiar de catre persoana de langa ele, apoi sa aiba un statut cat mai interesant dansul si apoi vin si restul unele de la sine altele nu.
Asta e parerea mea de acum. Cand aveam o varsta mai micuta nu recunosteam in ruptul capului in fata nimanui ca fetele, femeile vor bani si apoi vin si celelalte inclusiv fericirea. Nu sunt bani nu e nici fericire si armonie. Cat de frumos si destept e barbatul daca are buzunarele goale nu prea mai e misto. Bine acum nu ma refer ca orice badaran care are banuti la portofel are trecere. Cel cu bani trebuie ca sa fie si cat de cat stilat ca apoi il modeleaza Ea, femeia.

| Swabia a răspuns:

Mda, interesante contradictiile intre alessa si just4thecausehee hee
Intr-adevar UNELE fete se uita si din punctul asta de vedere la un baiat! Fetele care umbla cu baietii pentru bani sunt catalogate "curve!", dar baietii care umbla cu fetele tot din cauza banilor... ei cum sunt catalogatithinking
Baieti:-J...sa ma gandesc...hmm,imi scapa acumhee hee
Baietii isi permit doar din faptul ca s-au nascut baieti!oh go on
In zilele noastre, cand se merge la suc baiatul asteapta ca fata sa scoata banii si sa plateasca consumatia! Cum ar trebui catalogati?[ziceti fetelorhee hee
Aa...si inca o chestie: just4thecause, noi fetele macar avem inima acolo unde ii este locul...
Dar inima voastra, a baietilor unde este? [undeva mai jos de abdomen]...happy Ziceti ca nu-i drept! Sincer, n-ar trebui sa pretindem nimic de la voi pentru ca nu stiti sa oferiti mai nimic! sad

Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Punct ochit, draga Ada! happy

| stardeea a răspuns:

femeile nu vor bani ci sa se simta protejate

| mariazet45 a răspuns:

Ceva care in momentu cand a obtinut nu mai e de pret si vrea...altceva.

| MihaiA a răspuns:

Depinde cu ce badarani ai iesit, Ada, daca te-au lasat sa platesti tu laughing
Ma rog, eu nu gandesc cu inima de acolo de mai jos de sub burta, din contra, ala e creieru` principal rolling on the floor

| Swabia a răspuns:

Mda... just4thecause bine ai zis! ...numa`acolo aveti creier!sad... apoi mai intrebati de ce va facem badarani! ...pai chiar si tu ai zis acum k sunteti!big grin...[ma rog, intr-un fel!]

| florentina94 a răspuns:

sa fie iubite multi si intelese

| Mia_8661 a răspuns:

Sa nu fie cu suparare bani si sex asta vor...

| NoName_9903 a răspuns:

Intrebarea a starnit dispute pentru ca a fost adresata la modul general, mai bine intrebai "fetelor, voi ce vreti de la baieti"...EU vreau de la "the significant other" sa ma respecte, si sa fac parte din planurile lui...sa simt ca in momentul in care ia o decizie, se gandeste si la mine nu numai la el.

| anonimvirtual89 a răspuns:

Ada.alessa nu toti baietii sunt la fel.si nici fetele. dar in ziua de azi asa zise "fetele" nu se mai uita in inima unui baiat ci cum arata.frumos, cu bani, cu masina si asa mai departe.si altii care de ex nu sunt k "fat-frumos" si nu au atatia bani k ceilalti, masina si iubesc cu adevarat ce zici? sau asta nu se pune? fetele din ziua de azi nu se mai gandesc la iubirea adevarata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai iubire, ajutor, atentie cand vb ele si cam tot ce le cer ele big grin big grinbig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fetele vor multe unele vor banii, masini, scumpe cadouri finebatting eyelashes iar altele vor atentie, sa se simta protejate si iubite!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai lasati-ma... la voi toti baietii is sfinti... duceti-va de aici k,,, cum vedeti una mai buna, cum hop cu cealalta la gunoi... si sunt fete care chiar simt pentru ei o iubire adevarata...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sex

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vor bani frate...si daca se poate si un pic de iubire... dar bani inainte de toate...sa fie smardoi...sa mearga cracanat sa aiba ceafa groasa si sa se scarpine des la oo semn ca e nonconformist si se **** pe fata alora care se iau de ea. dar daca nu au bani degeaba au celelalte "calitati "...asa spun toate prietenele mele k si-ar dori langa ele...eu am facut un rezumat...in 2009 se poarta masinile sport... aviz celor care au bani... daca si eu ca fata am tras concluzia asta... e grav...sa fiu oare singura care vrea un barbat langa ea in adevaratul sens al cuvantului?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici ele nu stiu!

| nextlife a răspuns:

Banii...

| nextlife a răspuns:

Iubirea de arginti e foarte mare la majoritatea fetelor care au tratat acest subiect! o sa va manance iadul ca ati cautat banii, voi pentru bani ati fi in stare sa fa lepadati de Dumnezeu cum de alfel ati si facut-o! rusine fetelor din ziua de astazi pentru vulgaritatea de care dati dovada, pana si in Biserici intrati sa vi sew vada toate formele negandidu-va cat de mult pacatuiti! rusine!