| darrenhaayes a întrebat:

Cum iti alinti iubita / iubitul?

Răspuns Câştigător
| DdDdde a răspuns:

Pisi, Iubi, Ursulet, Gandacel, Gogoasa, Chifteluta, Twety, Iepurel, Rontaila etchappy

39 răspunsuri:
| le.cocaine a răspuns:

Måmicå, iubitu, pisoiash, viata mea

| irinutza000 a răspuns:

Iuby, pui, pisy, bebe, gurita, soofletzel, bithu/bitha, ingeras, viata mea,

| deedee_2196 a răspuns:

Nu punem mare accent pe alintat noi 2. dar ne spunem iubi. atata totbig grin

| Raluu18 a răspuns:

Alintatule,uratule,motanel,piticanie(e mai scund de felul lui)

| bridget14nichole a răspuns:

Eu ii spun : iubiii love struck
Sufletelul meu love struck
Dragosteea mealove struck
Bebe mic laughinglove struck

| 30041996 a răspuns:

Smotocellove struck ingeraslove struck iubiricolove struck putsalove struck amorelove struck ursuletslove struck boticlove struck gandacellove struck turturica:* iubilove struck iepuraslove struck viata mealove struck amorezatlove struck si mult altele:X

| Danutzika_Dany_1994 a răspuns:

Bombonica, pinguin,iubirika, iubi, gandacel, iepuras, taty, viata mea, ursuletz, ciocolata mea, pisi meu, dulceata, greieras, ubu, ubita...

| Railean_Loredana_1998 a răspuns:

Iubirelu, gingirelu, dragostea, iepurila, iepuras, scumpici, scumpi

| Andw_Deea_2000 a răspuns:

Iubi viață ursuleț suflețel inimioară etc...