| ir3al a întrebat:

Tu cum alinti persoana iubita? Cele mai dulci au funda

14 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Puiut,puisor,pui,ingeras,sufletelul meu(mai rar), inimioara mea, viata mea...etc

| madyddd a răspuns:

rolling on the floor)Pfff...nu prea practic astfel de nume gen"iubi. pisoiashh" laughing))
mi se par foarte ieftine si de prost-gust(+sa nu uitam faptul ca nu exprima mai nimic happy )
E neaparat sa-l alint? deoarece nu o fac. laughing ii spun pe nume. big grin

| Hpzox a răspuns:

Iubi, beib, pui, animaluts, catu''catalin find numele lui'' maimutoi, bubu, didi...si mai multe laughing

Răspuns utilizator avertizat
| RetardedRacoons a răspuns:

Muiista mica, curvulita, etc.

| Love4Music a răspuns:

Nu stiu pretenas

| Zeref a răspuns:

Iubito am luat salarullaughing))Si numai am nevoie sa o alint ca deja incepe ea.

| acvilasurprinzatoare112 a răspuns:

Urasc chestiile astea.

| Caddyi a răspuns:

laughing))))))) WQT si Zeref ..sunteti tari laughing)) rolling on the floor) cand am citit comentariile voastre am crezut c`o sa lesin laughing)))))rolling on the floor)))laughing

| Zeref a răspuns (pentru Caddyi):

Haha da ce te astepti? Sa levitezi de la ras? De cand pun cartela in interfon simte mirosul logodelelor.Ca Peggy Bundy.hahaha"laughing))
Fimeile astea,

| alexandra_4554 a răspuns:

Mmm ca-m asa, puisor, ingeras, amore mi-a, chiquito,

| fulgdefulg a răspuns:

Depinde de personalitate, documenteaza te cei place sa faca cel mai simplu afli de la caracteristicile zodiacului. bafta