| LanguageMaster a întrebat:

La facultate este aiurea dacă marea majoritate a colegilor tăi sunt fete?

6 răspunsuri:
| TCosminn a răspuns:

Daca ai mers la facultate pentru fete, atunci da.

| Gerard9965 a răspuns:

Nu are de ce sa fie ciudat. Daca esti sociabil/a nu te ingrijora. La mine, in clasa, in gimnaziu sunt doar 10 baieti si 16 fete. Cel mai bine ma inteleg cu fetele... daca stii cum sa abordezi diferite discutii, iti vei face prieteni si nu te vei simti in plus.

| Radu_Vlad_1998_2t8l a răspuns:

Nu stiu mie mi se pare ciudat la facultate daca majoritatea unt fete dar o sa te obsnuiesti dupa o luna

| Holiday a răspuns:

Ai innebunit? Asta e chiar foarte bine.
Ce nu e bine e ca probabil ai ales o facultate care se preteaza mai mult pentru fete.
Dar nah, nu le poti avea pe toate...laughing

| Adry05 a răspuns:

De ce sa fie aiurea? Ai mai multe sanse sa-ti gasesti o iubita. laughing

| RAY a răspuns:

Daca esti urat e o drama lacrimogena