| RX22 a întrebat:

Ce subiect de discuție as putea avea cu o fata pe care o plac? Cel mai interesant răspuns primește fundă.

Răspuns Câştigător
| zurghii a răspuns:

De obicei o sa vrei sa vorbesti despre ce aveti in comun, ce ii place ei si ce iti place tie, va puteti impartasi hobby-urile. Incearca sa fii cat mai natural, stapan pe tine. Daca tipa citeste, o poti intreba de autorii preferati, lectura favorita etc. Daca nu o cunosti prea bine, dar aveti prieteni comuni, ii poti intreba pe ei ce ii place ca sa stii la ce sa te astepti happy

3 răspunsuri:
| AnonimKjn a răspuns:

Totul o sa vina de la sine, crede-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

încălzirea globală

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Răspunsul rezultă din ce cauți acolo lângă ea.
O placi ca să faci sex cu ea, sau nu?
Pentru aceasta trebuie să o cucerești cu o discuție.
Se numea - a-i cânta la mandolină.
Trebuie să îi spui ceva foarte important pentru ea.
Știi care este lucrul cel ma important pentru ea?
Propria sa persoană.
Dacă în discuție, discuți despre ea, își va da seama că tu o placi.
Și ea vrea să facă sex cu cineva, dar îl va prefera pe cel ce se ocupă de ea, de persoana ei.
Ce mai faci? (Ce mai faci tu= ce mai face persoana ta).
Mă bucur că te revăd (revăd persoana ta).
De când nu ne-am mai văzut, m-am gândit, mult, adesea la tine (la persoana ta), pentru că ( aici spui ceva despre ea).
Am observat că tu nu ești ca celelalte fete pentru că (despre ea).
Aș doei să ne întâlnim mai des, pentru că ( despre ea).
Dacă citești în engleză este Kama Sutra online.
Acolo găsești un capitol întreg despre cum se cucerește o fată.