| HushHush27 a întrebat:

Am nevoie de un link de unde sa pot descarca Microsoft Office 2010. Urgent. FUNDAAAA...

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Microsoft Office 2010 Blue Edition [Auto Activat] [FULL] nu iti trebuie nici CRACK si nici LICENTA --->>>le are incluse in el si se activeaza automat.
http://2.bp.blogspot.com/......dition.gif
Contine:
- Microsoft Office Access 2010
- Microsoft Office Groove 2010
- Microsoft Office OneNote 2010
- Microsoft Office PowerPoint 2010
- Microsoft Office Word 2010
- Microsoft Office Publisher 2010
- Microsoft Office Outlook 2010
- Microsoft Office InfoPath 2010
- Microsoft Office Excel 2010
- Microsoft Office Publisher 2010
- Microsoft Office SharePoint Designer 2010
http://office.microsoft.com/en-us/downloads/?CTT=97
Pentru alte detalii vezi mesaj privat! Bafta!