| Robert_Trif_1997 a întrebat:

Poate cineva sa ma ajute sa reportez acest review pentru conflict the interese : https://maps.app.goo.gl/k7C6qA6p6j3wJxb78?g_st=ic multumesc mult

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da de unde sa știm noi că nu e pe bune review și mâncare aia poate chiar nu are gust?

| Simpatic a răspuns:

Nu, pentru ca orice situatie de genul poate avea o fata subiectiva raportat la necunoasterea imprejurarilor! ajungi in situatia sa fiu de partea ingerilor sau de cea a demonilor, dar care este unul si care este altul in aceasta situatie?

recenziile de pe google eu unul as vrea sa dispara

dau un exemplu edificator: daca eu las o recenzie cuiva, din punctul meu de vedere ea este obiectiva, cel "lezat" pune 3-4 persoane, angajati de-ai sai sau cunostinte si raporteaza acea recenzie a mea, google ce va face? va sterge/bloca recenzia mea, care a fost cat se poate de la obiect!
deci GOOGLE greseste!
asta este motivul pentru care nu exista corectitudine in acest sistem implementat de ei!

eu am expus doar exemplul cand cineva face o recenzie corecta fata de anumite servicii "jenante"
exista situatia cand cineva cu rele intentii aduce acuze nefondate!
fie din rautate fie concurenta cum ai zis

dar principiul ramane acelasi, recenziile de pe google sunt neverosimile

| johnnny123 a răspuns:

Poți să și demonstrezi "conflictul de interese"?

Răspuns utilizator avertizat