| Minettte04 a întrebat:

Buna,
Ati putea sa-mi sugerati un link de unde pot descarca romanul Sandrei Brown, "Focul mocnit din paradis" COMPLET. Pe scribd nu e complet, si cautand pe google, majoritatea link-urilor duc catre fisierul de pe scribd. Multumesc mult anticipat. Dau fundita...

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Minnie a răspuns:

Nu stiu dar as putea da un sfat. Eu, cand nu gasesc o carte pe net, o imprumut de la biblioteca de cartier la care sunt abonata

2 răspunsuri:
| Minettte04 explică:

Multumesc de raspuns. Am incercat la biblioteca si nu au romanul respectiv, iar la ambele link-uri este incomplet.