| anonim230 a întrebat:

stie cineva un program care sa mearga pe aceeasi idee ca powerpoint-ul? sau daca stiti de unde pot descarca apple keynote pentru windows vista. multumesc frumos

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| drhotzu a răspuns:

Okey fii atent ceea ce cauti tu se numeste open office si este dezvoltat de cei de la orcale si este total gratuit la ei pe site:
http://www.openoffice.org/ro/
iar in legatura cu keynote nu stiu nu cunosc!
salutare tie si cititorilor nostri