| Maca a întrebat:

am nevoie mare de ajutor va rog! caut coduri pentru Forge of Empires si nu gasesc, eu vreau sa fie gratis dar am gasit numai niste pagini in care imi dadeau jocul daca completam niste chestii cu ba cu zodii, ba cu footbal si imi cerea bani ca sa le fac! va rog spuneti-mi de unde pot lua acest cod gratis!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| RoSupermanTeam a răspuns:

Da add ionutp23 YM si te ajut eu

| Constantin_Constantin_1958_Tj8T a răspuns:

Cum pot sa folosec codurie gratis?