| DaNiiiiiiiii a întrebat:

As dori si eu statusuri de suparare pe fostul iubit. Adica sa-l fac gelos. cam asa.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| MadalinaDaiana a răspuns:

O să mă vezi doar întâmplător, dacă nu pe stradă poate la televizor.
Don`t let go, don`t run away.Still got feelings you are mai passionlove struck
Si când crezi ca nimic nu-si mai are rostul, apare cineva si schimba totul!
De câte ori văd o persoană că zămbeşte îmi amintesc că, acolo, undeva, el încă ma iubeşte; x
Eu nu ţin cont c'afară plouă, că'i zăpadă sau rouă Mie nu'mi strică vremea stările cum vi se întâmplă vouă.
Ploua acum… Ar trebui sa te duci la geam si sa numeri picaturile de ploaie… atat de mult imi este mi-e dor de tine!
Vei cauta privirea mea in fiecare ea din viata ta happy
Am invatat sa suport. viata e grea.Dar nu suport un tradator. Asta-i boala mea.
Traiesc din fantezi.Visez la nebunii.E o poveste pe care o stii.
Când viata iti da o mie de motive pentru a plânge, demonstreaza ca ai o Mie si Una de motive pentru a zâmbi
Realitatea e mult prea dura atunci cand dai de greu.Visele se spulbera aproape instantaneu.
Poate o alta ea iti va parea mai minunata...simpla...Dar totusi COMPLICATA!
etc. Funda?

2 răspunsuri:
| cudyu007 a răspuns:

laughingrolling on the floor) eu sunt cel mai potrivit status pentru asa ceva tonguelaughing)
(glumeam)...
pai descrie si u pierderea lui ca pe pierdera unui servetel tonguelaughing
si ala folosit laughing
iau funda pentru asta?

| utilizatorull a răspuns:

Cu asta nu il faci gelos deloc! din contra va rade de tine ca tu esti geloasa pune status de fericire sau semne de ras etc. prin asta il faci gelos si il enerveziwinking