| ladyautumn a întrebat:

Bunaa,

ma poate ajuta cineva cu un site de xampp, doresc sa imi instalez mySQL workbench. mentionez ca am windows 8 instalat si sistemul pe 64 biti... am instalat prima data xampp si apoi sql si nu mi-a deschis conexiunea... apoi am dezinstalat xampp si nu gasesc ceva compatibil cu sql.
va rog frumos sa imi spuneti de unde si ce ar functiona un xampp sa imi verifice conexiunea si sa pot lucra in program...

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Xampp are si mysql integrat, nu vad de ce trebuia sa mai instalezi altceva?