| EllySelly a întrebat:

Ce site-uri de unde pot lua png, texte png, linii neon si umbre cu sclipici stiti? Va rog spuneti-mi si mie cateva!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| TaniuTzzaTany a răspuns:

Pai dai direct pe google png vedete si iti da la prima forum acasa tv sunt boone sau poti incerca niste pag, sau officialpsds, lini neon am ew o gramada si iti pot da...la schimb pe ceva normal, umbre cu sclipici am pus chiar o intrebare, ew stiu sa fac, e usor dar nu invat...deci FUNDA?