| amalyaa a întrebat:

Cine imi dă exemple de niște videobloggeri foarte tari? gen Laura Giurcanu ( nu neaparat sa fie vedeta/model etc)

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| NoNameqed a răspuns:

Tequila
Selly
Daniel Parvan
The Wampers
Its Anca
Codrin Bradea
maxsipunct
NoapteaTarziu
Myss Terious

ceva de make-up

Andreea Balaban
Laura Dirtu
LessIsMore by Silvia
Rusu Cristin
Ultra Feminin
Sima Denisa

ceva de gaming

maxsialtele
xslayder
IRaphahell
maxinfinite
Lectura de la a la z
snakemc96
LoQ4GaminG
R0ttby

etc,sper ca-ti plac

1 răspuns:
| PuFaRiNa007 a răspuns:

Mihai Zmenta, Levi, EDA blog, satana, mikey ( doza de has), tequila, tudi popa, thelifenro, moaptea tarziu happy cam atat imi aduc aminte big grin