| Miriammmmm a întrebat:

Cine imi da si mie un site in care pot vedea Disney Channel, fara pluging-uribig grin
Sa fie dublat in romana, si toate chestiile ca si la televizorlaughing
Dar va rog sa fie online, gratis si fara a descarca programe pentru a vedea un amarat de canalhappy.
Thxhappy.
Si funda:X

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| Andarock a răspuns:

Eu iti recomand cel mai bun site de vizionat TOATE programele de la Tv din Romania.
Imtra pe: http://www.cool-tvweb.net/

Uite si pasii pe care trebuie sa-i faci ca sa-ti mearga.

1.Trebuie sa dai la ''Tv Online'' (daca vrei sa asculti muzica dai la '' Radio Online'')

2. Dupa ce ai la ''Tv Online'' o sa vezi ca iti apare o bara pe care scrie: Romanesti, Movie, Sport, Music, General si Cartoon si Kid.

Cred ca de aici te descurci: Daca vrei de exemplu sa te uiti la un film pe Pro Tv Live si Online dai la ''Romanesti'' si dai acolo unde scrie ''Pro Tv''

Sper sa-ti mearga deoarece si mie mi-a mers:)Vizionare placuta!