| NiceColor a întrebat:

Cine stie foarte bine regulile de la poker hold'em sa mi le zica si va rog nu le luati de pe net numai daca imi dati siteuri. FUNDA!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| fefenaș a răspuns:

Uite : Http://ro.pokernews.com/reguli-de-poker/ Probabil ca destul de bun, numai bine, StarryEyed;)

2 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

Intelipoker.com e de la pokerstras (intai faci cont pe pokerstars, downloadezi jocul si ai in lobby, sus optiunea pokerschool, faci cont acolo pe intelipoker si iti prezinta foarte frumos regulile din poker, eficient, si simplu, oricum daca vrei sa ajungi sa joci cu adevarat bine joaca cu prietenii in realitate nu pe net (pentru ca e facatura, e un sistem care poti sa il citesti si sa castigi mereu, da oricum o sa te puna la pamant big grin ca nu te lasa sa faci un numar extraordinar de 100 mil puncte... eu am avut maxim 7 si le-am pierdut in draci laughing

| Poker-Blog.RO a răspuns:

Uite aici cel mai simplu mod de a invata regulamentul Texas HOld'em - http://www.poker-blog.ro/2009/08/regulament-poker-texas-holdem.html - pe langa reguli este si un video care explica in detaliu tot ce trebuie sa stii.