| maliskka a întrebat:

Cu ceprogram pot scurta videuri.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
4 răspunsuri:
| Robert8764 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa inveti sa editezi in Sony vegas chiar daca ti se pare la inceput foarte greu, dar rezultatele se vor vedea pe parcurs, si movie maker, dar nu se compara. Gasesti tutoriale pe internet in limba romana si este cel mai bun. Multa Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista la Dragoste si sex, un asemenea program.

| PotatoMustDie a răspuns:

Merge si cu Windows Movie Maker.

| d4ea a răspuns:

Movie maker