| Andrei199114 a întrebat:

Salut, a mai auzit cineva de site-ul asta operator flexibil? Este de incredere sau?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Ralubau a răspuns:

Am lucrat o săptămână jumate la ei. Nu recomand absolut deloc. Trebuie sa faci un training foarte strict și lung. Sunt foarte fiscali. Trebuie sa scrii corect fără greșeli, sa pui mereu toate virgulele bine și practic vorbești cu bărbați care plătesc fiecare mesaj. Tu ești o persona fictiva, adică îți scrie acolo cum te cheamă, ai niște poze și tu trebuie sa joci rolul acelei persone. Nu ai ca nu trebuie niciodată sa zice c ceva de întâlnire adică când bărbatul îți cere sa va întâlniți, tu deviezi argumentul. Și nu e tot. Tu trebuie sa scrii totul într-o parte separat chestii importante despre tine și despre bărbatul cu care vorbești, ca următorul player, adică tu sa știi ce s-a vorbit și sa fie un discurs logic cu ce s - a vorbit înainte. Mesajul nu trebuie sa fie mai scurt de 150 de caractere. Primești 0.08 cenți pentru mesaj. Foarte puțin. Și am fost data afara pentru ca am menționat întâlnire, fără sa dau o ora sau sa zic ca ne întâlnim. E doar o scuza a lor ca să te dea la un moment dat afara pentru ca au înscrieri încontinuu și folosesc oamenii ca să ii plătescă puțin și mesajele pe care le-ai scris și nu ai fost plătit pentru ca te-au dat afara, sa le fie lor bonus. Infine sunt niște neseriosi. Ah și site ul de care se folosesc se numește iflirts.com

| Lavi20pica30 a răspuns (pentru Ralubau):

Buna,am inteles neplacerile create, dar alte probleme ai avut, gen cu datele personale?

4 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Nu am auzit, dar îți zic 100% că e țeapă pentru că
-a apărut acum 11 luni
-unele butoane de pe site nu funcționează sau nu răspund la comenzi(cel mai probabil sunt de forma)
-la contact au o singura adresa de mail
-site-ul apare înregistrat în SUA și plătește cu Euro, deci si asta dubios
Așa că mai bine stai cuminte, daca nu vrei sa ți se fure datele.
Bafta!

| Andrei199114 explică (pentru Hyperion7):

Ei zic ca cica nu e site pentru adulti. "Când lucrezi în chatul pentru adulți, scopul este să "flirtezi" online cu persoane străine. De obicei, aceste joburi plătesc bine și oferă un program flexibil." asta e pe site-ul lor big grin

| Hyperion7 a răspuns (pentru Andrei199114):

Încearcă,dar sa nu ai pretenția că va și ieși ceva.