| anonimulll12345 a întrebat:

Cunoasteti vreun site unde se pot crea imagini generate de AI gratis nelimitat? Pe google apar multe dar la toate imi cere sa platesc dupa primele poze

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

BingAI. Dupa 15 imagini in fiecare zi, dureaza mai mult pana ti se le genereaza, dar tot il poti folosi nelimitat.

| arcipade a răspuns:

Iti recomand Microsoft Copilot, daca descarci aplicatia pe telefon adica Microsoft 360 ai acces la Chat GPT - 4, acolo poti sa ii detaliezi ce fel de poze sa iti creeze si el face toata treaba, iti spune sa ai limita de 30 pe zi dar dupa un simplu restart al aplicatiei se reseteaza limita, eu il folosesc de 4 luni deja si sunt foarte multumit! Funda?