| Costina_1855 a întrebat:

Dati-mi va rog urgent vreun site de unde pot downloada muzica house, minimal, mixuri, de toate! Am nevoie pentru un banchet, deci va rog sa fie totusi noua, nu chiar veche. Dau funda si scuzati categoria dar e urgeeeeent. >:"

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Uite aici un link cu cele mai noi melodii din 29 MAI 2011
Selectii Muzica De Club Noua - 29 Mai 2011 * Vol. 25 * * New! *
Download link:
http://www.megaupload.com/?d=QU3ZM58R
Tracklist:
1. Alex Kenji, Starkillers, Nadia Ali – Pressure (Rene Amesz Remix) (7:22)
2. Apdw Vs. Tim Deluxe Feat. Sam Obernik - Just Won't Do
3. Arbre Blass & Modaal - Raw Heat (Original Mix) (6:33)
4. Boier Bibescu vs. Don Baxter – Dan Spataru (Original Mix) (3:25)
5. Boney M - Daddy Cool (Chris Moody & DJ Riz Remix) (5:48)
6. C&C Music Factory - Gonna Make You Sweat (Like A Riot STOP Remix) (5:51)
7. Chris Avantgarde & Eric Chase feat. Postman Marv - What Do You Want
8. Dan Saenz, Ron Reeser - Don't Stop Rockin (Original Mix) (6:52)
9. David Vendetta feat. Haifa Wehbe - Yama Layali (Original Mix) (4:13)
10. DBN - Chicago (Erick Decks Remix) (5:44)
11. Deejay Versus ft. Jon Brian – Shake it (Dj Bonne remix) (4:50)
12. Denis The Menace - Sunshine In My Heart (Richard Grey Mix) (6:19)
13. DJ Disciple and Dru Hepkins - When I Die (Disciple's Le Souk NYC Mix)
14. DJ Sava feat. Andreea D & Yolo - Money Maker 2011 (Radio Edit) (3:50)
15. Dj Vitalik Vitamin & Milena – All That She Wants (Rework 2011) (4:50)
16. Dr. Alban - It's My Life (Dj Adem Dub Remix) (5:23)
17. Dre feat. Snoop Dogg – The Next Episode 2011 (Reepr Bootleg) (6:09)
18. Ellie Goulding - The Light (dBerrie Remix) (6:45)
19. Emil Lassaria & F. Charm – Like A Ferrari 2011 (Extended Mix) (3:47)
20. Faithless – Insomnia (BTL Rmx) (4:55)
21. Fantastic Flowers - In My Bedroom (Vocal Mix) (5:16)
22. Fedde Le Grand – Amplifier vs. Walking On A Dream (Goodwill Bootleg) (7:33)
23. FLy Project - Goodbye (DJ Yaang Aisa Radio Rmx) (3:25)
24. Francesco Diaz & Young Rebels – Ibiza (Waveshock Hot Summer Nights)
25. Gianni Collani - Like A Virgin (Extended Mix) (6:31)
26. Graffiti6 - Stare into the sun (DJ Funkadelic & Beauriche Remix) (7:56)
27. Haddaway - What is love (LLP 2011 Re-Edit) (4:42)
28. How2 Groove, Audio Jacker - Do What U Do (Original Mix) (5:37)
29. Intensa Music Ft. 50 Cent - Get Right In Da Club (Quino Garcia VS Alvaro Guerra & Kilian Dominguez) (6:21)
30. JM Castillo ft. Kosheen – Catch 2011 (Original Mix) (4:54)
31. Juan Magan & Marcos Rodriguez - Mueve su pelo (Original Mix) (6:50)
32. Lady GaGa - Judas 2011 (Radio Edit) (4:10)
33. Lady Gaga vs David Guetta - Sexy Gaga (Remix) (8:23)
34. Levi 5Star ft. Michelle Martinez – Dance Floor Revolution (StoneBridge Remix)
35. LLP feat. Miss Sunshine - Sensation (Extended Mix) (5:50)
36. Los Paraguayos – Guantanamera (Tamudo’s "Feel" Bootleg) (4:58)
37. Lucian Barbulescu & Grasu XXL - Marioa Ioana (Remix 2011) (5:06)
38. Lucky Man Project – Pumpin (Original Extended) (4:14)
39. Mad Heart - Call Me Lover (Dj Bonne Extended Club Remix) (4:54)
40. Madonna vs Firebeatz & JoeySuki – Tell Me Music (Brian Morse Bootleg)
41. Marco Petralia feat. ZsuZsa - When Will I Be Famous 2011 (Eric Chase Mix)
42. Melvin Reese – All Day All Night (Sick individuals Mix) (6:17)
43. Miniking, F. Physical – La Colegiala (Josh Feedblack Remix) (6:43)
44. Morris Corti - Party With Me (Mattias+G80's Remix) (5:46)
45. Mory Kante vs. Loverush UK - Yeke Yeke 2011 (Bluestone Remix) (8:14)
46. Moving Elements – Everywhere 2011 (Extended Version) (3:54)
47. Patrick Hagenaar – (S)exercise (Club Mix) (6:34)
48. Phil Fuldner - Miami Pop 2010 (Original Extended Mix) (6:16)
49. Prok & Fitch, My Digital Enemy - Espiritu (Original Club Mix) (5:47)
50. Puya vs. Grasu XXL – Ma M&I Dream (Musat N Simple Bootleg) (5:18)
51. Raaban and Evana feat. Play-Mate - Nightwalkers (Extended Mix) (5:08)
52. Rampage & Nader - Party Time (Madjazz Remix) (5:05)
53. Ray Charles – Hit The Road Jack (Pretty Pink Bootleg) (4:48)
54. RedCode - Love in Dubai (Extended Vocal Up) (5:30)
55. Remady & Lumidee feat. Chase - I'm No Superstar (Radio Edit) (3:30)
56. Sak Noel - Loca People (Waveshock Piano- Tech Dub) (5:14)
57. Sean Miller & Daniel Dubb - Sinnerman (Original Mix) (8:57)
58. Sergio Navarro - Guns & Girls (Original Mix) (7:27)
59. Shaggy – Mr. Bombastic (Angel Martin Remix) (7:08)
60. Snoop Dogg & Dr Dre - Still D.R.E. (DJ Anderson Pratz Tribal Remix) (5:20)
61. Stuart vs. Firebeatz - Free, Let it Be (Extended) (5:09)
62. The BeatThiefs feat. Abigail Bailey - Heaven (Soul Avengerz Dub SODA Mix)
63. The dAdA – Ne Doare La… (Boier Bibescu Edit) (3:48)
64. The Immigrant - Summer Of Love (She Said) (Angger Dimas Remix) (6:10)
65. The Temper Trap - Sweet Disposition (Axwell & Dirty South Remix) (6:45)
66. Yolanda Be Cool vs. DCup - Retro Dream (Original Mix) (5:35)
67. Yug & Jed Harper – All I Ever Needed (Alex Kenji Remix) (6:33)
68. ZaBaVa Feat. Dj Jonnessey & Aner – You (Claudio Cristo Rmx) (5:26)
Auditie placuta !