| anonim_4396 a întrebat:

De unde descarc RTX3080?

Sau ziceti un metin2 populat

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

"acum 2 ore | Costi125 a întrebat:
De unde descarc RTX3080?"

de la magazin, bagi banu si primesti placa video

| Skizzo3400 a răspuns:

Https://discord.gg/KfjDQQzd
?
Salutari playeri, a-și dori sa va informez ca un nou server de metin se va deschide in curând.
Bun sa începem cu noile implementării :
Full pvm Itm de început
Nivel 105
Shop offline
Costume weapon (skinuri )
? Peste 100 de costume
? 40 de peturi
Card okey
Gameplay echilibrat
Evoluții = oțel, posă, beta, și o ultima evoluție extraordinara?
Avem și un sistem de realizări care este extraordinar și va ajuta foarte mult.
Și multe alte evenimente, va las sa descoperiți singuri?
? Cufere : cufăr cu pui, cufăr [Mr], cufăr furtuna de nisip, cufărul regilor?
? Boss : Nemere
? Boss : Azrael
? Boss : Razador
? Boss : Dragonul de gheata
? Boss : dragonul roșu
? Dungeon - Hydra! ♥️
Va aștept pe serverul nostru de Discord și sa aflați când este marea deschidere!
Srv de metin este creat pentru pasionați de metin si cei care știu ce este un server de metin adevărat. Pe server nu este si nu va fi niciodată chestii " Pokemon"
Ps: nu este un server de o luna si atât?