| UnIngerasSensibil a întrebat:

Era un program de modificat poze care expira dupa 30 de zile parca

cine stie cum se numeste ca am uitat

am nevoie urgent

dau funda
scuze de categorie

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Hmm..program care expira, al dracu pc, astia au pus termen de valabilitate si la programe...sa nu se mai manance? S-au e ceva..., fantastic?

| Visecolorate a răspuns:

Photoshop?