| JeJeleu a întrebat:

Hei TPUwinking Cine imi poate da un site cu poze artistice si nu numai.
Sa le pot pune pe fundal la telefon (s3) happy
Multunesc ♡

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cauta aplicatia zedge, gasesti o groaza de wallpaper uri

| LTAA a răspuns:

Google Imagini.

| StalkerSoul a răspuns:

PicsArt

| feraryyy78 a răspuns:

Iti dau cel mai bun exemplu de acest gen: se numeste zedge si este o aplicatie pentru telefon, si eu o folosesc si are niste teme si imagini extraordinare!

| eviltwinnn a răspuns:

Tumblr.com