| Soniia a întrebat:

Imi puteti da un link cu toate cartile Jurnalele vampirilor in ordine si cu Jurnalele lui Stefan? happy

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Original Books

The Awakening (1991)
The Struggle (1991)
The Fury (1991)
Dark Reunion (1992)

The Return

The Return: Nightfall (2009)
The Return: Shadow Souls (2010)
The Return: Midnight (2011)

The Hunters

The Hunters: Phantom (2011) written by a ghostwriter
The Hunters: Moonsong (2012) written by a ghostwriter
The Hunters: Destiny Rising (2012) written by a ghostwriter

The Salvation

The Salvation: Unseen (2013) written by a ghostwriter (Aubrey Clark)
The Salvation: Unspoken (2013) written by a ghostwriter (Aubrey Clark)
The Salvation: Unmasked (2014) written by a ghostwriter (Aubrey Clark)
Toate volumele din Jurnalele Vampirilor le gasesti aici -The Vampire Diaries
http://vampirediaries.wikia.com/wiki/The_Vampire_Diaries_%28Novels%29

The Vampire Diaries: Stefan's Diaries series
http://www.goodreads.com/series/48301-the-vampire-diaries-stefan-s-diaries