| cosmin959 a întrebat:

Imi spuneti si mie un site de descarcat muzica

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Scrii pe google download muzica
apoi iti va da niste rezultate. apesi pe primul si apoi scrii pe bara de cautare melodia pe care o vrei.winkingsimplu ca buna ziua.Eu de acolo mi-am descarcat majoritatea melodiilor.E sigur si mult mai „aprovizionat" decat alte site-uri de unde am mai deescarcat eu muzica. Sper ca te-am ajutat.Bye bye si baftawinkingtonguehappybig grinhappy

| ASIGURATORUL a răspuns:

Acum poti descarca de pe youtube orice melodie doresti in format mp3 astfel:
Intri aici de pe un browser mozzila
https://addons.mozilla.org/ro/firefox/extensions/bookmarks/
clic pe "foto, audio si video"(este in partea stanga a paginii)apoi la "cauta" sus in dreapta introduci "youtube" si clic pe sageata verde.Selectezi apoi varianta "youtube to mp3" si in acelasi timp clic pe "add to firefox", se descarca un supliment si dai clic pe "instaleaza acum" apoi pe "reporneste acum".Se deschide din nou fereastra mozilla si putem intra pe youtube si selecta melodia dorita.In partea se sus (sau de jos) a videoclipului apar 2 optiuni:"video2mp3:convert now" si "video2mp3:convert now(HQ)". Clic pe prima optiune(nu cea cu HQ), asteptam sa se incarce convertorul pana la 100%, apoi apesi pe "click here to download" si pe "continue to your download" apoi "download mp3" si videoclipul video de pe youtube va fi transformat in mp3.Succes!