| RaulZlate23 a întrebat:

M-am apucat recent de vine-uri si prietenii mei imi zic sa ma las. Spuneti si voi ce parere aveti.
https://www.youtube.com/channel/UCpU09G1oIab-91bydvriZJw

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Daca tie iti plac atunci nu te lasa.

Daca nu-ti face placere atunci lasa-te, este simplu!

Nu pot spune ca mi-au placut... Totusi faza aia cu "sa cada bani din cer" e tare ^w^

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

dacă îți place ceea ce faci, nu te lăsa. pentru început e bine happy