| euromaco a întrebat:

Ma ajuta cine va sa validez un website (pantofipiele.wgz.ro) pe google cu webmaster tool sau alta varianta daca exista?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Bună,
Te pot ajuta eu fie cu webmaster tools daca ai cont gmail sau analytics. Depinde ce folosesti si daca ai acces sau nu la cpanel.

| euromaco explică:

Folosesc webmaster tool. Am pus Meta name-ul unde trebuie cum zice in exemplu pe webmaster tool dar nu rămâne acolo pentru validare. Este un website făcut pe webgarden pot sa fac modificări in el unde m-a lasa sa pun poze descriere, dar nu cred ca pot sa fac modificări in HTML pagini sau nu știu eu.