neluL
Întrebare recomandată | neluL a întrebat:

Noi imagini pentru avatar - TPU.
Sunt 270 de poze in format GIF (poze miscatoare)
http://tiny.cc/vevyew
sau
http://tinypaste.com/8721894d
Nice Day :D

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Butterflybeautiful a răspuns:

Mulțumesc Nelu sunt frumoase pozele.
Si de 1000000 de ori Thank you!

69 răspunsuri:
| Pietonu a răspuns:

Esti cel mai tare

| bogdan1997 a răspuns:

Super tari pozele

| Zuke a răspuns:

Multumim neluL, nu stiu ce ne-am face fara tiine.Jos palaria, asta da om de laudat!

| raducu77 a răspuns:

Daca le maresc functioneaza si la mess?

| neluL explică (pentru raducu77):

Nu se misca, in rest se vad.

| DjVenom a răspuns:

NeLuLe tu nu ai nevoie de ajutor...tu esti ajutorul in persoana

| Licurg a răspuns:

Dar niste poze de pentru mess nu pui?big grin

| EdUaRdEs2002 a răspuns:

Multumesccc!
nelule esti tare

| Agugugaga a răspuns:

Mama