| anonim_4396 a întrebat:

Noi imagini pentru avatar - TPU.
Sunt 120 de poze in format GIF (poze miscatoare)
http://tiny.cc/ihe11
Daca nu functioneaza primul link vezi aici http://www.bestprotect.net/? HNIYKR

O zi buna sa ai! :-h

Răspuns Câştigător
| MyObsession a răspuns:

Mersi mersi, îmi plac foarte mult dar nu renunţ la avatarul ăsta D:
Cine ştie cu ce gif mă prindeţi voilaughing

24 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.pacat ca nu merge linkul!
dar mersi de gest

| neluL a răspuns (pentru Apache):

Am mai pus un link!winking

| Bya132 a răspuns:

Mulţumim, dar eu nu renunţ la porcăria mea de avatar. happy

| Musique a răspuns:

Vai vai vai, ne-ai aratat cum functioneaza internetul, mersii.

| giuly a răspuns:

Sunt multumita cu avatarul meu. ma reprezinta...

| Ţepeşu a răspuns:

Ma reprezinta avatarul meu. Eu stiu daca vine un tampit si mi-l ia...

| TƎD a răspuns:

Foarte frumos.Chiar cautam.

| MeNoNヅ a răspuns:

Foarte tare! mersi!

| neluL a răspuns (pentru MeNoNヅ):

Ma bucur ca ti-ai gasit una pe masura laughing

| MeNoNヅ a răspuns (pentru neluL):

laughing exact

| ღBrokenツAngeℓღ a răspuns:

De ce nu merge sa le vad si eu?crying

| neluL a răspuns (pentru ღBrokenツAngeℓღ):

Deschide pozele cu windowws media player sau alt player care il ai instalat in pc. Sunt poze gif nu se pot deschide normal cu photo viewer.

| RKKrosomCorLeone a răspuns:

Urasc cei care blocheaza pirateria!

| RKKrosomCorLeone a răspuns:

Imi poti da alt link pls big grin?

| neluL a răspuns (pentru RKKrosomCorLeone):

Uite aici alt link: http://fbx.ro/ybjpfd6xlki9dle9
Bafta!

| RKKrosomCorLeone a răspuns (pentru neluL):

Multumesc mult, dar cum ti ai facut poza de pe avatarul tau TPU? as vrea si eu sa am una personalizata dar nu gasesc pe net! poate stii un site in care se fac avatare ca al tau? mersi

| neluL a răspuns (pentru RKKrosomCorLeone):

Pe site online nu poti sa o faci! Eu am folosit Gif_Animator_Pro

| RKKrosomCorLeone a răspuns (pentru neluL):

Pai imi poti da programul acesta sau sa imi dai un site de unde sa il descarc?

| RKKrosomCorLeone a răspuns (pentru neluL):

Mersi, apropo... am facut o poza GIF si vreau sa mi o pun pe profil, la editare profil ea apare. Dar la vizualizare profil, intrebari sau raspunsuri nu apare. stii cumva cum as putea sa fac sa mearga?

| RKKrosomCorLeone a răspuns (pentru neluL):

Si cum setez sa faca se miste? Ca am facut o poza Flash si nu se misca pe desktop sau ca avatar TPU? te rog sa ma ajuti

| neluL a răspuns (pentru RKKrosomCorLeone):

Poza la profil nu apare instant! Dureaza ceva timp pana va fi reactualizata pagina ta!

| neluL a răspuns (pentru RKKrosomCorLeone):

Incarca poza aici si da-mi linkul de la ea prin mesaj privat sa o vad si eu! Trebuie sa fie la dimensiunea de 60x60 maxim
http://imgur.com/

| Troscinol a răspuns:

Uuuuhm, wazzup, LinkMan?