| CEstLaVie a întrebat:

Pareri despre sentimente.ro? e bun site-ul sau mai mult vrajeala?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Drolja a răspuns:

E bun, am cunoscut câţiva tipi ok pe acolo.

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Vrajeala, vorba francezului, "asa-i la vie". rolling on the floor

| CEstLaVie explică (pentru corbulalbrosu):

'

laughing

| Danalina a răspuns:

VRĂJEALĂ!

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Cred ca sunt multe conturi fake, multe pentru a atrage barbatii (obsedati ) sa isi faca cont sa dea bani sa aiba nu stiu ce fel de rang sa vada poze, sa trimita mesaje, etc.

| Harley18 a răspuns:

E de mosi si babe! rolling on the floor

| IonutCG90 a răspuns:

Salut, părerea mea este ca este bine structura site-ul. Am cont acolo, nu mă bagă nimeni în seamă dar este un site bine făcut având cauze nobile. Sunt multe conturi verificate și autentice. Cred că este cel mai mare din România si este in continuă creștere&dezvoltare.

| toatenumelecualexsuntluate a răspuns (pentru XAndreeaAndreeaX):

THANK YOU! laughing
anyway. neogen era mai bun. multi care gestionau sexul platit dar si mai multi care erau pentru o conversatie ori o iesire.s-au lacomit si aia si au devenit zumzi...ce...n-au nici o vaga legatura cu ce erau.

| danavram02 a răspuns:

Mare PACALEALA! Multe greseli subtile! Analizati mai bine site-ul! Cu mare atentie!