| KiSS_4146 a întrebat:

Puteti va rog sa imi dati niste siteuri interesante... dau fundita multumesc kiss

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| YLLL a răspuns:

Http://www.desenatori.ro/
ceva site. uri cu jocuri:-?:))
www.123peppy.com
www.didigames.com
www.hi5.com
www.protv.ro
www.conquiztador.ro
www.umor.ro
www.eva.ro
www.picnik.com

Bye, bye;*
Mimilicious; x

15 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

In ce domeniu te intereseaza?

| xibalba a răspuns:

Www.scribd.com Aici poti gasi unele carti in intregime si le poti citi simplu, fara sa le mai cumperi, sau sa mai faci drumuri la biblioteca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea ta e putin cam vaga, dar poti incerca niste site-uri romanesti cum ar fi - www.bravonet.ro, www.clopotel.ro... sau "google is your friend" foloseste-l si cauta-ti ce vrei cu exactitate, in fine... incearca sa pui si detalii cand adresezi o intrebare : P

| c0rn3l1uss a răspuns:

Www.youtube.com :-bd muzica buna:))

| asya a răspuns:

Www.conquiztador.ro e interesant pentru ca iti dezvolti cunostintele...Sau descopera.ro....Nu ai precizat despre ce sa fie site-urile respective...caci interesante pot fi toate!

| YLLL a răspuns:

Thx pentru fundiŢa:X

Răspuns utilizator avertizat
| KiSS_4146 explică:

@ kratos orice sa fie interesant happy

| KiSS_4146 explică:

@ c0rn3l1uss stiu si eu asta www.youtube.com si www.google.com :))