| NightcoreMusic a întrebat:

Salut, Acum cativa ani ma uitam la un vlogger roman care seamana destul de mult cu Johnny Deep, spunea mereu Savvy, facea "how to drawn" uri, mici scenete cu Joker, Batman, Johnny Deep, stie cineva cum se numeste canalul lui, un link ar fi superb, Multumesc + Funda!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| anonimulmut a răspuns:

DaniPeNet:https://www.youtube.com/user/DaniPeNET

3 răspunsuri:
| PumpkinDoll a răspuns:

Danipenet,a avut ceva probleme la ochi daca nu ma insel

| Arthiom a răspuns:

Danipenet, nu a mai fost activ pe Youtube cativa ani din cauza problemelor de sanatate, acum a revenit.

| CVane a răspuns:

Dani pe net