| dany26 a întrebat:

Salut as avea nevoie de puitn ajutor. cine se pricepe in PhotoShop, photoscape. de astea.

aici imaginea - http://img546.imageshack.us/i/farcry2gamewallpaper.jpg/

- vreau ca is stanga sus in loc de FARCRY2 sa scrie DaN! eL^ (scrisul sa fie la fel ca celalalt sau poate putin mai mare. vreau sa pun la avatar pe un forum)

+ funda :D

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| CodrutM a răspuns:

E posibil. Dar ar dura... sa vand cand imi fac timp si te ajut.

1 răspuns:
| Mariana_8683 a răspuns:

Ah D: nu sunt eu o profesionista dar nu cred ca se poate face asa ceva. O imagine fara scrisul acela nu ai gasit?
Oricum, cred ca e ceva foarte greu si aproape imposibil si pentru profiesonisti.