| HappyFaceLOL a întrebat:

aș vrea și eu cateva exemple de jocuri online da nu mt2 minecraft cs ceva nou va rog. Multumesc

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| TheGaara a răspuns:

4Story, Wizard101

3 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Incearca League of legends este un joc destul de frumos happy

| s1mplu99 a răspuns:

Pai stiu asa: Metin2 Minecraft si Counter Strike rolling on the floor)) si ceva nou navem.Multumesc

| Seby52 a răspuns:

Salut se pare ca amandoi ne-am saturat de aceleasi jocuri mereu! Eu am gasit unul foarte bun pe care il gasesti cu revista LEVEL de luna aceasta si in ianuarie (revista costa 15 lei), jocul se numeste HITMAN: Blood Money!