| octaviusz a întrebat:

am o problema cu facebook-ul. Vreau sa mentionez ca am 2 calculatoare, pe calculatorul meu care nu e cel cu problema pagina de facebook se incarc. Dar pe calculatorul mamei mele... nu vrea sa se incarce apare doar scris dar nici o poza nimic e totul distorsionat si nici la locul lui. Iar la URL sus imi apare http taiat cu o linie rosie si un lacat in fata http.Cu alte cuvinte nu se incarca bine contentul paginii.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| Sutoiu_Raul_1995 a răspuns:

Am si eu aceiasi problema naspa nu? dar nu-s cum sa o rezolv regret daca stiti va rog ajutati-ma si pa mine.

| Valentin_Niki_1993 a răspuns:

Asa am patit si eu
dar mi-a zis un prieten sa setez data si ora si mi-a mers