| costykyo a întrebat:

da-timi si mie un site de free hosting foarte bun daca se poate sa aiba spatiu un GB

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Iti faci Website si ai gazduire inclusa gratuit pe www.ucoz.ro! E fain ca vine cu o interfata in limba romana, hosting, spatiu nelimitat si adresa de tip nume.ucoz.ro - in plus iti poti atasa domeniul propriu!
Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial care iti explica cum: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Daca ai nevoie de ajutor te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro

Succes!

| costykyo explică:

GAZduire pentru site