| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda, cine imi poate da un link de unde sa imi scot o programa de genu ca la windows7? ca sa imi pot pune calendar, ceas...pe ecran,ati inteles voi, am avut o programa dar am sters-o ca a inceput sa nu mearga ceva la ia si am uitat cum se cheama, mersi.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Banuiesc ca ai Windows XP ca n-ai spus ce ai. La Windows 7 si 8 dai numai click dreapta pe ecran si gadgets si le scoti.
La Windows XP incearca-le pe rand pe astea: http://en.softonic.com/s/windows-xp-gadgets