| Max_David_1994 a întrebat:

O intrebare! Cine imi da si mie niste idei despre ce articole aş putea sa postez pe blog-ul meu?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Blog iti faci cand ai ceva de spus. daca nu ai nimic de zic nu ii mai vad rostul

| WarriorCat a răspuns:

Opinia ta despre schimbarea Stelei laughing.

| BlueEBirdD a răspuns:

Pai ai putea să îți exprimi opiniile proprii!
De exemplu : opinia ta despre un anumit conflict între x și y
Opinia ta despre posibilitatea izbucnirii unui nou război mondial
Opinia ta despre homosexuali
Opinia ta despre un anumit joc
Opinia ta despre o anumită persoană publică etc.
Oricum dacă vrei să faci blog ar trebui despre ce vrei să scrii, dar presupun ca vrei doar popularitate! Succes!

| prietenosu2011 a răspuns:

Poti pune despre gaming. Daca esti la curent cu niste jocuri, updateuri sau alte chestii poti sa ii tii la curent si pe altii.Sau,daca iti place sportul, poti pune despre clasamente, scoruri etc. (nu ma stiu cu sportul prea bine). Bafta! happy