| ONXJoker a întrebat:

puteti sa-mi spuneti un site de upload, dar care sa nu se stearga dupa o perioada de timp. Un site cu cont si parola unde poti uploada fisiere personale (muzica, poze, video) si sa nu expire dupa 7 zile de exemplu, un fel de HDD virtual. Ms mult.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Recomand mega.nz. Ai 50 GB unde poti uploada fisierele tale, am fisiere stocate de cativa ani acolo si inca nu mi le-au sters.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Https://drive.google.com/drive/my-drive

merita pentru 2 euro ai 100 gb