| RoToLPP a întrebat:

Recent mi-am facut canal de gaming.Dar nu am poze sa pun la coperta si la profil.Am dar sunt mici.
Si as vrea o poza cu 'Vikingu' Gaming" sau macar un site un pot sa imi fac
Multumesc anticipat... Si un paste fericit!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| RebecaTheNinjaGirl a răspuns:

Sau poti incerca si pe Pizap.com
http://www.pizap.com/gallery/following

| GeorgianaMdg a răspuns:

Poti sa dai resize la pozele pe care le ai pe Picmonkey sau Pixlr (sunt editore gratis, online, poti sa iti faci de asemenea cover pe aceste siteuri). Pozele de coperta trebuie sa aiba 2560 X 1440 px: https://support.google.com/youtube/answer/2972003?hl=en