| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa downloandez un video de pe un site dar nu stiu cum.Acel video nu cred ca exista pe youtube si nu merge cu atube catcher.
Vreo solutie?
Dau funda.
Scuzati daca categoria e gresita dar nu stiam ce sa pun.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| erzabadgirl08 a răspuns:

Daca ai mozilla poti sa-ti iei programul asta, eu il folosesc si imi downloadeaza de pe orice site, numai sa dai play la video
https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/video-downloader-pure/