| ComanPro a întrebat:

Salutare baieti! Pentru a downloada unele fisiere trebuie sa completezi niste survey.Am tot cautat pe google dar chestia cu survey bypass e o prostie doar fake.Am incercat si faza cu instrumente dezvoltatori din Google Chrome dar intr-un fel mi se blocheaza browser-ul.Stiu! Survey-urile romanesti sunt de **** cu sms-uri scumpe si nimeni nu-si doreste asta! Am vazut ca in america sunt survey-uri de genul sa te inregistrezi pe anumite site-uri sau blabla...chestii usoare! Mi-am schimbat ip-ul am vazut survey-uri de genul dar cand dau click pe ele imi spune ca e frauda si ca sunt monitorizat de nu stiu ce site care avea "ip" in nume! Cum pot sa trec peste survey-uri?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns: