| Mafia07 a întrebat:

Salutare. Este un site unde poți uploada o poza si îți dă exact aceeasi imagine și alte site-uri unde este uploadată aceasta poza, pe lângă asta îți mai da și multe imagini similare?
Am mai utilizat acest site, dar am uitat cum se numește.
Dau fundă! Mersi!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Unsplash,pexels,pixabay,shutterstock,iStock?

| MarianWLF a răspuns:

Sigur, pinterest e foarte bun pentru astfel de cautari, dupa ce adaugi imaginea ai in dreapta jos o lupa, apesi pe ea si primesti rezultate similare cat si sugestii similare.
Recomand sa descarci aplicatia din magazin play, e mult mai usor si rapid de folosit decat prin motorul de cautare.

| Design2021 a răspuns:

Google Lens