| Dana2103 a întrebat:

Siteuri/bloguri de dezvoltare personala in romana, ce stiti?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Eu zic sa lasi blog-urile pentru ca majoritatea dintre ele sunt scrise de idioti si idioate. Mai ales daca cauti blog-uri despre iubire si sunt scrise de femei. pfa. fugi! Iti recomand carti daca tot ai chef de citit.
Poti incepe cu Inteligenta emotionala si arta subtila a nepasarii.

| PainTech a răspuns (pentru Nemessys):

+1 pentru arta subtilă a nepăsării.

Chiar daca titlul e putin avangardist (cel puțin în engleză) conținutul e foarte bun. Merită citită.

| Nemessys a răspuns (pentru PainTech):

Are si tipul de limbaj care mie imi place. Direct si cu cuvinte care... ar trebui cenzurate, nu ca alte carti care zici ca sunt scrise de preoti si te fac sa crezi ca totul e asa frumos laughing.

9 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Serverul de discord al lui ray.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Nu il mai am,l am sters,ca si site ul de anul trecut,toata vrea si atat,se complac in zona de confort, parerea mea cea mai buna dezvoltare este sa fii atent la criticile une si sa inveti din trecut si sa ai obiective in primul rand de sanatate, bani, meditatie, citit carti

| RoCkKiD a răspuns:

Daca vrei dezvoltare personala mergi la un terapeut, acolo macar iti poti seta obiective si vezi daca le atingi. Cu bloggerii aia nu o sa rezolvi nimic, poate niste mesaje motivationale de pus pe Instagram pentru likeuri de la domane pe care le paste menopauza.

| Digikey a răspuns:

Se intelege din poza de la avatar.
Ce naiba o fi mancat ca are si mustata unsa.

| CleanHeart a răspuns:

Npl Romania
Construim imperii
Succes dublu
Arta succesului
Si mai e Alexandru Plesea pe Youtube, e pur si simplu linistitor omul asta.

| BlogdeInstalatii a răspuns:

Florinrosoga.ro

LiviuPasat.ro

Fii Împlinit

Andy Szekely

Laurențiu Mihai

Lorand Soares Szasz

Atrage abundenta

Paul Melinte

Personalitate Alfa