| Alecz_Alexandru_1992 a întrebat:

Stie cineva cu ce sa mananca siteul asta https://www.freelancer.co.ro

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru proiecte, oferte de lucru prentru freelanceri. E versiunea în română a site-ului freelancer.com... (același site: cum e Google.ro și Google.com). Am cont, dar încă n-am scos niciun cent.

Ultima activitate a mea a fost: participarea la un concurs de logo-uri pentru 2 site-uri... Cel care a deschis concursul a pus în bătaie vreo 30 de dolari și s-au înscris peste 200 de încercări. Sunt mulțumit că rating-ul dat tentativei mele a fost de 5 steluțe din 5 și am 3 like-uri - ceea ce mă situează pe locul III. big grin Nu cred că va fi ales logo-ul propus de mine, deci nu voi câștiga nimic... Poate altă dată. Deci, sunt și astfel de concursuri.

Dar sunt proiecte de genul: cine îmi scrie 10 articole pe subiectul cutare? Ofer... $. Și freelancerii merg: Alege-mă pe mine, pentru că... Câștigă cei mai buni, evident. happy