| lullaby57657 a întrebat:

Va place blogul meu? Fiti sinceri!
http://forevercelebrities.blogspot.com/

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca e inutil sa iti faci un blog despre celebritati...sunt inca zeci de mii de bloguri pe aceeasi tema.
Iti recomand sa iti faci un blog in care tu sa fii in centrul atentieiwinking

4 răspunsuri:
| NeWebMaster a răspuns:

Destul de tare... si app: blogurile despre tine nu tin la public. Si nici nu incerca sa iti faci un blog despre un domeniu cu prea mult informatie... pentru asistenta : skyllful@yahoo.com

| antimulte a răspuns:

Chiar deloc.

| selef a răspuns:

Nu.
Deoarece este despre Selena Gomez si nu despre tine.Probabil esti fun Selena Gomez sau poate obsedata de Selena Gomez.Asta am inteles eu.

| RandyKiffOrton a răspuns:

Imi place subiectul, avand in vedere ca e unul extrem de folosit