| Foca_4528 a întrebat:

Vreau ca fiecare sa raspunda.Care este cel mai vizitat site in afara de TPU si google... site de divertisment, caut un site interesant. ma ajutati?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
18 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Acasatv hi5 twiter dc vrei sa te joci conquitador clubpenguin sau pur si simplU MESSShee hee

| Bacemi a răspuns:

Youtube
Metacafe
Hi5
Twitter
Facebook

Pentru divertisment incearca :
www.amuzante.ro
www.funny.com

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Facebook, Youtube, Trilulilu, Conquiztador, Netlog, Hi5

| valy a răspuns:

Hi5.netlog.si mai sunt multewinking

Shin
| Shin a răspuns:

Imi pare rau sa va dezamagesc, dar de fapt pe locul doi dupa google este facebookwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Youtubewinking.

| costymaximus a răspuns:

Youtube este cel mai vizitat.

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Conquiztadorlove struck
youtube
hi5
neogen
trilulilu
:d

| alexa a răspuns:

Youtube cred pentru ca majoritatea cand au o nemalurire, vor sda afle o stire, sau o faza comica, etc acceseaza acest site

| ing. a răspuns:

Bunahappy
Facebook
Twitter
Myspace
Amazon
Youtube
Hi5
Conquiztador
Metacafe
Club Penguin
Clopotel(are niste teste foarte amuzante)
Trilulilu
happy

| cyufulyky a răspuns:

Www.hazdenecaz.ro/com
www.pufulete.ro etc :P

p. s. fundita;;)?:D

| cristiancristir a răspuns:

Ai incercat www.joci.ro?

| Locaa a răspuns:

Protv.ro stiri din romanaia si are toate categoriile (apoape) sau acasatv cu vedete

| Mariusrap91 a răspuns:

Youtube

| alexadriann a răspuns:

Facebook

Twitter

Myspace

Amazon

Youtube

Hi5

Conquiztador

netlog

neogen

trilulilu

metacafe