| rebekka11 a întrebat:

Vreau si eu un site in care ma pot inregistra pe un anumit negativ. Fundita
Scuzati categoria, este cea mai vizualizata!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Tu vrei sa te inregistrezi video sau vrei sa iti inregistrezi vocea pe negativ? Nu cunosc inca un astfel de site dar poti folosi programul Audacity. Il poti descarca gratuit de pe site-ul oficial. Descarci negativul, il bagi in Audacity si apesi pe butonul rosu din panoul cu uneltele pentru a inregistra de la microfon.

1 răspuns:
| Molecula a răspuns:

Descarca audacity, e un program care te ajuta, o sa afli repede cum se foloseste