| klau95 a întrebat:

Ziceti-mi si mie primi pasi pentru a face un Site frumos si de calitate de la 0 pana la capat. Cu program sau fara.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| DarkByte a răspuns:

Pentru a face un site de la zero ar trebui sa inveti un limbaj de programare.Cel mai simplu este html apoi poti invata ceva mai complex php. Iar cu program sa faci ceva repede si simplu in html poti folosi webpagemaker.