| TraficantDeVise10 a întrebat:

1)Ce alte desene animate stiti in genul Robotzi?
2)Cate episoade are Robotzi?

9 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Desenele Matei Branea & Planeta Moldova(fara suparare)?

| No a răspuns:

Eu voi da un raspuns scurt si clar :
1) South Park sau Strutter laughing.nu intrebaa oh go on
2) Are 15 ep si joia viitoare pe la 23 apare ep 16

| Sebby a răspuns:

Hmm. altele nu stiu iar robotzi au 15 episoade. Bafta big grin

| Aleks7 a răspuns:

2. RObotzi are 15 episoade pana acum. Dat cica vor sa faca 1000. happy

| annna a răspuns:

Robotzi are 15 epwinking

| Rumi a răspuns:

Raspuns la intrebarea 2: 15 episoade

| delakpanlaa a răspuns:

Cum adica in genul Robotzi? Te referi la atatea injuraturi, s-au te referi la aceeasi grafica. South Park e la fel de tare ca robotzi, iar robotzi are deocamdata 17 episoade.

| delakpanlaa a răspuns:

Robotzi a ajuns la episodul 15, insa are 17 episoade pentru ca a inceput de la episodul 0(de la 0 pana la 15 sunt 16 episoade) si a mai avut si un episod special de 1 aprilie, deci 16+1=17 episoade... ce e asa de greu.

| blacklife997 a răspuns:

Pana acum cu tot cu cel adaugat azi sunt 16 episoade
creativemonkeyz.com nu stiu alte desene in stil robotzi sunt foarte faine